Office Equipment Conference System 4K 12x Optisk Zoom Optics PTZ -kamera og 9 meter stemme Pick Up Range Speakerphone
Komplet lydvideokonferencegruppe til mellemstore til store værelser:
HD -videokamera, højttalertelefon og hub.
Kompakt og elegant design, der passer til de fleste scenarier.
Plug & Play HD Audio giver alle omkring konferencebordet mulighed for at høre og blive hørt tydeligt
Høj DEF -video: HD 1080p -video med autofokus, 12x zoomobjektiv.
4K -opløsning sørger for, at du ser enhver detalje i mødelokalet.
Kompatibel med Mac og PC.
Systemkrav: Windows 7, 8.1 eller 10, Mac OS X 10.7 eller højere.
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Office Equipment Conference System 12x Optical Zoom Optics PTZ Camera og 9 meter stemme Pick Up Range Speakerphone
1. Komplet lyd-/videokonferencegruppe til mellemstore til store værelser: UHD -videokamera, højttalertelefon og hub.
2. Kompakt og slankt design, der passer til de fleste scenarier.
3. High end højttalertelefon, plug & play hd lyd giver alle omkring konferencebordet mulighed for at høre og blive hørt tydeligt
4. Let og god videokonferencer: Start videomøder med et stik & afspil USB -forbindelse til en bærbar computer og vælg en videokonferencesoftware
5. Høj DEF -video: 4K og HD 1080p Video med autofokus, 12x zoomobjektiv . 4 K Opløsning Sørg for, at du ser enhver detalje i mødelokalet.
6. Kompatibel med Mac og PC. Systemkrav: Windows 7, 8.1 eller 10, Mac OS X 10.7 eller højere.

Alle - i - et konferencesystem
Tenveo alle - i - Ét video- og lydkonferencesystem til mellem til store værelser.
Det overkommelige bundt leveres med HD 12x Zoom og 4K -kamera, 360 graders stemmepickup -højttalertelefon med 9 meter stemmepluk - op radius.
HDMI- og DP -videogrænseflader
Med HDMI -interface kunne 4K 12x Zoom PTZ -kameraet i dette videokonferencesystem levere et meget klart billede og lav latenstid.


Vores service:
OEM -fremstilling- Pålidelig produktionstjenester for originale udstyr.
Kontraktfremstilling- Specialisering i top - niveau Audiovisuelle produkter.
ISO - certificeret fabrik- Overholdelse af internationale kvalitetsstandarder.
Lav MOQ (minimum ordremængde)- Fleksibel produktion med streng kvalitetskontrol.
Konkurrencedygtig bulkpriser- Omkostninger - effektive løsninger til store- skalaproduktion.
| Modelnummer | Tevo - Va512Group - ex |
| Billedsensor på PTZ -kameraet | 1/2.8 "Sony CMOS |
Effektiv pixel | 8.29MP |
| Linse | f =3.9 mm-46,8 mm |
| Blænde | F1.6-2.8 |
| Videoformat | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Vandret vinkel | 70,82 grad (W) -6,48 grad (T) |
| Fokus | Auto/manuel |
| Reduktion af digital støj | 2D og 3D støjreduktion |
| Eksponering | Auto/manuel |
| Videogrænseflader | HDMI, DP |
| Videokomprimeringsformat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolprotokol | Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Baud rate | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt -rotation | >± 175 grad, -90 grader -+90 grad |
| Pan -kontrolhastighed | 0.1 -80 grad /sek |
| Tilt kontrolhastighed | 0,1-60 grad /sek |
| Forudindstillet nummer | 255 forudindstillinger af Pelco - d, 32 forudindstillinger af Pelco - p, 7 forudindstillinger af Visca (10 forudindstillinger fra fjernbetjening) |
| Akustisk ekko -annullering (AEC) af højttalertelefonen | > 65dB |
| Svar på højttalertelefonen | 135Hz-20Hz |
| Pickup -rækkevidde af højttalertelefonen med 2 ekspansionsmusik | 9 meter |
| Grænseflader på huben | Dp*2; Strømgrænseflade*1; USB -type - C*1 |
| Kabler på huben | 3m USB -kabel*1, 5m DP -kabel*2 |
| Operationssystemer | Windows 7 eller højere; Android, Mac OS ™ 10.10 eller højere, Linux (krævet for at understøtte UVC.) Kompatibel med Zoom, MS -hold, Skype og osv. |
| Dimension (W*H*D) | Kamera: 171,6*192,6*171,6 mm; Højttalertelefon: φ 180 mm*37,4 mm; Hub: 98*98*20m |
Populære tags: Office Equipment Conference System 4K 12x Optical Zoom Optics PTZ Camera og 9 meter Stemme Pick Up Range Speakerphone, Kina, producenter, engros, pris, lav pris, lavet i Kina









