
Omnidirectional Conference højttalertelefon med 2 mikrofoner til forretningskonference
Model: Tevo - NA200EX
10 m radioer daisy kæde højttalertelefon
USB -interface
98 dB højttaler
8 mikrofoner, 2 højttalere
Adaptiv ekko -annullering
Adaptiv menneskelig stemmesporing
Omnidirectional mikrofon med høj følsomhed
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Professionel højttalertelefon 360 graders stemme pick - op USB mikrofon 10m tevo - NA200EX

Daisy kæde/brug alene Ideel til mødelokale - Tevo - NA200EX -højttalertelefonfunktioner Daisy Chain -funktioner, der kaskader 1 konferencetalere udvider dit effektive mødelokale i høj grad og leverer fremragende lyd til samarbejdskonference. Det er en ny opgradering baseret på M2 i betragtning af vores kunders behov. Det bedste er, at du ikke kun kan tage NA 200 + NA200s til et større møde, så flere deltagere deltager i konferencesamtalet, men brug alene til 2 små værelser som to M2 -højttalere.
AI Voice Algorithm & Auto - Justering af pickup -teknologi - Skype -højttalertelefon anvender AI - baseret voiceia -algoritme for at eliminere støj i henhold til miljømæssig dynamik, hvilket effektivt undertrykker ekko, så at filtrere omgivende støj i åbne miljøer, der sikrer dig med en superbsisk lyd. I mellemtiden er NA200EX -højttaler udstyret med en høj - Følsomhed Digital MICS -array, der kan identificere afstanden til lydkilden, automatisk justere lydvolumen for at realisere selv - volumenbalance.
Fuld - Duplex Audio & 360 graders MICS Array NA200EX højttalertelefon understøtter dobbelt tale. Hjælp dig med at holde en multi - festkonference overalt uden at bekymre dig om afstandsblokke din samlede kommunikation med dine forretningspartnere for at få et vellykket opkald. Na200Ex -højttalertelefon udstyret med 8 høje - Følsomhedsmems digitale omnidirektionelle mikrofoner for at sikre, at alle høres under telekonferencen, som er forskellig fra den traditionelle single - mikrofondesign, hvilket opnår ægte 360 graders pick - op.
Høj kompatibilitet og flere forbindelser NA200EX bærbare højttalertelefoner er kompatibelt med forskellige enheder, software/apps. Uanset om du bruger Windows7/8/10, Mac OS, Android eller iOS, kan konferencehøjttaler let tilsluttes. NA200EX -højttalertelefon understøtter også almindeligt anvendte softphones som Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout og osv.
LED -indikatordesign og bærbar størrelse m/sag med stråle - Formningsteknologi identificerer NA200EX nøjagtigt placeringen af de mennesker, der taler og angiver stemmer i forskellige vinkler gennem LED -lys. Mere, ringelyset vil tydeligt fortælle dig volumen, effekt og forbindelsesstatus for Na200 -serien. I betragtning af udviklingen af forretningsfolk, NA200EX Conference -højttalertelefonen leveres med en beskyttende sag til let at bære den rundt! Bare tag NA200EX -højttalertelefon til kontor/ hjem, eller når du rejser!

Professionel trådløs højttalertelefon 360 graders stemme Pick - op USB -mikrofonpris og specifikation som nedenfor:


Kan Daisy Chain 1 stk ekspansionshøjttalertelefoner (af RJ45 -kablet), og forstør GE -afhentningsafstand op til 10 m.
Udvidelseshøjttalertelefonen er til mulighed.

1. levering:
For prøveordrer har vi produkter på lager; Samme dags forsendelse, når vi får ordren;
Til indkøbsordre sendes vi inden for 3-7 arbejdsdage;
2.pakning:
Skumemballage indeni; Standard kartonemballage udenfor.

Virksomhedsoplysninger

Kontakt os venligst, hvis du er interesseret i professionel højttalertelefon 360 graders stemmepluk - op USB -mikrofonpris 10m
Tekniske specifikationer for Tevo - NA200EXlydkonferencesystem:
| Model | Tevo - na200ex |
| Mødelokale | 5m (16,4ft) + |
| Pickup -serie | 5+5 meter |
| Mikrofonfrekvensrespons | 100Hz-22kHz |
| Bygget - i mikrofon | 4 |
| Bluetooth | Ingen |
| Maks. Output | 85db |
| Højttalerfrekvensrespons: | 100Hz-22kHz |
| Fuld duplex | √ |
| Støjundertrykkelse | √ |
| Automatisk forstærkningskontrol | √ |
| Strømforsyning: | AC100 ~ 240V, 50-60Hz, 12W |
| Arbejdstemperatur | 0 grad -50 grader (driftstilstand) |
| Fugtighed | 20%-85% |
| OS Support | Windows / Android / iOS / Linux |
| Tilbehør | 1x konference højttalertelefon; 1x garantikort |
| Interface | 1x type - B -interface; 1x RJ45 Netværksgrænseflade; 1x linje i/line out interface |
| Strømforsyning | Strøm af USB (5V/500mA), bygget - i 5200mAh lithiumbatteri; |
Populære tags: Omnidirectional Conference højttalertelefon med 2 mikrofoner til forretningskonference, Kina, producenter, engros, pris, lav pris, lavet i Kina
Du kan også lide
-

Trådløs Daisy Chain USB Konferencerum Højttalere Vid...
-

USB2.0 HD 360 graders PTZ -kamera til videokonferenc...
-

Fast fokus 4 mm objektiv USB 2.0 Interface 1080P Ful...
-

Tevo - VHD4K Auto Tracking Camera
-

10X Optical Zoom Camera with USB2.0 Plug and Play fo...
-

Konferencekamera med Auto Zoom 20X Fuldt kompatibelt

