Webkonferencemikrofon og højttaler
Model: TEVO-NA100-Indbygget 3 højtydende omnidirektionel mikrofon
-Ekkoannullering og støjreduktion
-USB 2.0 & 3,5 mm lydgrænseflade
-3M pickup-redioer
-LED indikatorer
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
webkonferencemikrofon og højttaler:

Fremhæv
Krystalklar lyd til effektive møder
Sørg for, at alle bliver hørt med 3 indbyggede Omni-directional mikrofoner og 3m rodios
USB 2.0 & 3,5 mm lydgrænseflade
Tilslut nemt din pc eller bærbare computer via USB2.0 og sæt det vedlagte 3,5 mm jack-kabel i headset-porten på din mobilenhed.
Digital Signal Processing (DSP) teknologi
Ekko-annullering og støjreduktion giver krystalklar lyd uden ekko eller forvrængning
LED-indikatorer
Intuitive røde og blå LED-indikatorer giver dig visuel vejledning
Nogle rigtige billeder



Relaterede produkter

Specifikation
| Anbefalede parametre | |
| Rumstørrelse | 10-15㎡ |
| Deltagere | 3-5 |
| Mikrofon parameter | |
| Afhent afstand | 3M |
| Svarfrekvens | 30-16KHz |
| Indbygget mikrofon | 3 |
| Udvidet mikrofon | ingen/ikke udvidelig |
| Højttaler | |
| Maksimal output (dB) | 83dB |
| Svarfrekvens | 30-16KHz |
| Lyd | |
| Fuld duplex | √ |
| Støjundertrykkelse (DNR) | √ |
| Automatisk forstærkning (AGC) | √ |
| Forbindelsesgrænseflade | |
| USB interface | √ |
| Bluetooth-forbindelse | N/A |
| Pakke | |
| Produktstørrelse | Φ140 x 32 mm |
| Pakningsstørrelse | 245x170x50 mm |
| Vægt | 0,5 kg |
| Tilbehør | (1,8m)Bæretaske til USB-kabel |
| Driftsmiljø | |
| Gældende system | windows XP |
| windows Vista | |
| windows 7/8/10 | |
| Strøm | USB: 5 V DC @ 300 mA Maks |
| Arbejdstemperatur | 5 grader - 40 grader |
| Stuetemperatur | -30 grad -55 grader |
| Indbygget batteri | N/A |
| Standarder | FCC / CE / RoHS |
| Produktstørrelse | Φ140 x 32 mm |
| Pakningsstørrelse | 245x170x50 mm |
| Vægt | 0,5 kg |
| tilbehør | USB-kabel, bæretaske, manual |
Hvad er der i æsken 1 X Mikrofon1 x USB-kabel1 x Bæretaske1 x Manual
Populære tags: webkonferencemikrofon og højttaler, Kina, producenter, engros, pris, lav pris, fremstillet i Kina









