USB-webkamera vidvinkelobjektiv til pc
Model:TEVO-VA200
Navn:Lyd og video alt sammen i ét webcam
Billedsensor:1/2.7 CMOS-sensor (OV2710)
Zoom:Fast fokus
Grænseflade:Micro USB2.0
Opløsning:1920×1080
Indbyggede 2 Omni retningsbestemte mikrofoner
Objektiv: 2,2 mm bred betragtningsvinkel
Effektiv pixel:2.10 mega pixel
Videokomprimeringsformat: MJPEG, YUV
Vandret synsvinkel:Diagonal: 124°, Vandret: 112°, Lodret: 82°
Supportsystem:Windows:10, 8.1, 8, 7 og macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7
Kompatibel software: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Gå til møde osv
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
USB-webcam vidvinkelobjektiv til pc








| Model | TEVO-VA200 |
| Navn | Lyd og video alt sammen i ét webcam |
| Billedsensor | 1/2.7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Linse | 2,2 mm bred betragtningsvinkel |
| Effektiv pixel | 2.10 mega pixel |
| Zoome | Fast fokus |
| Grænseflade | Micro USB2.0 |
| Format til videokomprimering | MJPEG,YUV |
| Opløsning | 1920×1080 |
| Vandret synsvinkel | Diagonal: 124°, Vandret: 112°, Lodret: 82° |
| Mindste belysning | 350Lux |
| Strømforsyning | USB-strømforsyning, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Indbyggede 2 Omni retningsbestemte mikrofoner |
| Højttaler | Nej |
| MOD | 50cm |
| Hvidbalance | Auto |
| FPS | Maks. 30 fps (MJPG) |
| Kabellængde | 3 mio. kr. |
| Support system | Windows: 10, 8.1, 8, 7 og macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Kompatibel software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Gå til møde osv |
| Tilbehør | USB-kabel, Brugervejledning |
| Strømforbrug | 2w |
| Impedans | 4Ω |
| Maksimalt output | 85dB |
| Retning af mikrofon | Omnidirectional |
| Følsomhed | -33dBFS |
| Mikrofonfrekvens | 20Hz ~ 20KHz |
| Pick up rækkevidde (radioer) | 3 mio. kr. |
| Produktets størrelse | 262(W)×85,5(D)×110(H)mm |
| Produktets vægt | 0,33 g |
Populære tags: usb webcam vidvinkelobjektiv til pc, Kina, producenter, engros, pris, lav pris, fremstillet i Kina











