720p HD videokonference kamera Modul-System-V720
Mar 24, 2017
Produkt detaljer
Grundlæggende Info
Model Modul-System-V720
Type: Videokonference
Video: Video
Kommunikation: Wired
Peger Funktion: Omni-direktional
Farve: Hvid
720p HD Video Conference Kamera: USB2.0
10X zoomobjektiv: 1280 * 720 30frames
Varemærke: Tenveo
Produkt beskrivelse
Produktegenskaber: Modul-System-V720 videokonference kamera billede billede, billede frysning, fast fokus zoom, Et-klik betjening, let at bruge, fuldt funktionel, ydeevne er bemærkelsesværdigt Kan være langsigtet stabil drift, let at bruge, behøver ikke! til maintain.With multipunkt target preset, hukommelse, område Scan, hjælpekontakt kontrol, infrarød fjernbetjening, omvendt billede, spejlbillede billede frysning osv ubegrænset scanning rækkevidde, kompatibel med en række af kontrol protokol, anvendelse af standard RS422 / RS232 kontrol mode.
| Model | Modul-System-V720 |
| Sensor | MT9M034 1,3 millioner pixel. (1280 * 720 fod 30 billeder / sek.) |
| Løsning | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| billedhastighed | 720: 30 fps |
| Minimum Illumination | 0.5Lux på F2.0 |
| Linse | 1,3 millioner pixels |
| Udsættelse | Auto |
| Zoom | Fast Fokus |
| Hvidbalance | Auto / Manual |
| Signal til støj | > 50 dB |
| Pan drejevinkel | 360 ° |
| Tilt rotationsvinkel | Op: 90 °, ned: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Strøm | DC 12V |
| Produkt størrelse | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (før / efter pakning) |
| Produkt Vægt | 600g / 1,66 kg (før / efter pakning) |
Tilføj .: Room511-514, Fengtian Ny tech bygning, North Xuegang Road, Longhua ny dist. Shenzhen.CN.
Tlf: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





